09128855332 - 02634725057 page insta:Persesgold

ثبت نام

به منظور خرید از فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر پرســس می بایست ، ابتدا عضو سایت شوید و پروفایل شخصی برای خود در نظربگیرید .

برای این کار در این بخش اطلاعات خود را به طور صحیح وارد نمایید .

لازم به ذکراست که این اطلاعات محفوظ است و تنها در اختیار خود شخص خواهد بود وهیچ گونه سوء استفاده ای از اطلاعات وارد شده نخواهد شد  و تنها به منظور مطلع شدن کادر پشتیبانی طلا و جواهر پرســس می باشد که سفارش های درخواستی متعلق به کدام کاربر می باشد که این امر سبب میشود که در صورت اتمام محصول انتخاب شده توسط  مشتری یا هرگونه مشکل در ارسال محصول به مشتریان اطلاع رسانی شود .

نام کاربر می بایست حتماً شماره همراه باشد و ایمیل به درستی وارد شود . زیرا  برقراری ارتباط پرســس با مشتریان این دو گزینه می باشد . بنابراین خواهشمند هستیم با صحّت کامل این دو گزینه را وارد نمایید.

وارد کردن نام ونام خانوادگی و رمز عبور ضروری است ولی انتخاب آن به دلخواه است .

در مرحله نهایی ثبت نام  ، متنی با عنوان ( مقررات ثبت نام را مطالعه کرده و پذیرفته ام.)  وجود دارد که قوانین و  مقررات فروشگاه اینترنتی  طلا و جواهر  پرســس در آن ذکرشده  است . پس از مطالعه و پذیرفتن قوانین ، تیک کنار متن را فعال کنید .

تذکر : (لطفاً این دو گزینه را به خاطر بسپارید (نام کاربری ، رمز عبور) )  زیرا لازمـِی  ورود به  صفحه کاربری خود ، نام کاربری و رمز عبور می باشد .