09128855332 - 02634725057 page insta:Persesgold

اطلاعات کامل درمورد هدیه طلا

خرید طلا یکی از کارهایی که برای ابراز علاقه به دیگران انجام می‌دهیم هدیه دادن است. به‌خصوص خرید طلا و هدیه دادن آن به خانم‌ها آن‌ها را بسیار خوشحال می‌کند. در این مطلب انواع زیورآلات مناسب برای هدیه دادن را معرفی می‌کنیم و نکات مهمی که در خرید طلا باید رعایت شود را بیان می‌کنیم. گردنبند طلا یکی از بهترین و پرکاربردترین زیورآلات برای هدیه دادن گردنبند است. گردنبند در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل مدل آن باید متناسب با چاقی یا لاغری صورت، قد گردن و سایز کلی اندام انتخاب شود. برخی گردنبندها زنجیر و آویز هستند، مدل‌های دیگری از گردنبند هم نگین‌دار هستند.

اطلاعات کامل درمورد هدیه طلا

خرید طلا

یکی از کارهایی که برای ابراز علاقه به دیگران انجام می‌دهیم هدیه دادن است. به‌خصوص خرید طلا و هدیه دادن آن به خانم‌ها آن‌ها را بسیار خوشحال می‌کند. در این مطلب انواع زیورآلات مناسب برای هدیه دادن را معرفی می‌کنیم و نکات مهمی که در خرید طلا باید رعایت شود را بیان می‌کنیم.

گردنبند طلا

یکی از بهترین و پرکاربردترین زیورآلات برای هدیه دادن گردنبند است. گردنبند در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل مدل آن باید متناسب با چاقی یا لاغری صورت، قد گردن و سایز کلی اندام انتخاب شود. برخی گردنبندها زنجیر و آویز هستند، مدل‌های دیگری از گردنبند هم نگین‌دار هستند.

خرید پلاک اسم

برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان می‌توانید پلاک اسم را سفارش  بدهید. سفارش پلاک اسم برای هدیه به نوزادان تازه متولد شده یک هدیه‌ی مرسوم و مناسب است. طلای سفارشی این مزیت را دارد که می‌توانید طرح و مدل دلخواه خود را انتخاب کنید.  پلاک اسم را برای دستبند چرمی یا گردنبندهای مهره‌ای مطابق با سلیقه‌ی خود می‌توانید سفارش دهید.

خرید دستبند طلا

دستبند طلا در مدل‌های مختلفی در بازار موجود است، حتی می‌توانید طرح و مدل موردنظر خود را سفارش دهید. دستبند اسم  با مهره‌های رنگی یا با بند چرم یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است که می‌توانید طرح و مدل آن را انتخاب کنید.

خرید گوشواره طلا

گوشواره‌ی طلا مدل‌های مختلفی دارد. انتخاب گوشواره‌ی مناسب باید با توجه به معیارهای فیزیکی صورت مانند گرد یا کشیده بودن صورت انجام شود.

     

سنگ ماه تولد

یکی از بهترین زیورآلات برای هدیه دادن در مناسبت‌ها سنگ ماه تولد است. ترکیب طلا و سنگ ماه تولد یک هدیه‌ی ارزشمند و کاملاً شخصی‌سازی شده است. اگر بخواهید با هزینه‌ی کمتری طلای ترکیبی بخرید می‌توانید زیورآلاتی که درصد طلای خالص کمتری دارند سفارش دهید یا طلای کم اجرت بخرید.

معیارهای خرید طلا به عنوان هدیه

حتماً برای شما مهم است که وقتی می‌خواهید برای کسی طلا بخرید آن را بپسند و استفاده کند. معیارهایی که برای خرید طلا باید به آن دقت کنید شامل موارد زیر است:

  1. برای خرید طلا و هدیه دادن آن ابتدا به زن یا مرد بودن فردی که قرار است برایش هدیه بخرید، توجه کنید و مناسب با جنسیت هدیه را انتخاب کنید.
  2. یکی دیگر از موارد مهمی که در خرید طلا اهمیت دارد سن فرد است. قطعاً هدیه‌ای که برای یک خانم جوان می‌خرید با هدیه‌ای که برای یک خانم مسن می‌خرید متفاوت است.
  3. هدیه را باید با توجه به مناسبت آن خرید کنید. مثلاً گردنبندهای با طرح قلب یا گردنبندهای با اسم ترکیبی هدیه‌هایی مناسب برای سالگرد ازدواج هستند.

نکات مهم که در خرید اینترنتی طلا باید به آن دقت کنیم

امروزه خریدهای اینترنتی بخش جدائی ناپذیر زندگی ما شده است. خرید طلا نیز از این قاعد مستثنی نیست و کسانی که مایل باشند می‌توانند طلای کم اجرت یا طلاهای سفارشی را از طریق سایت سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

اما برای داشتن خرید اینترنتی مطمئن باید به نکات زیر توجه کنید.

  1. از سایت‌های معتبر خرید کنید. فروشگاه‌ها و سایت‌های معتبر نام و نشان قابل اعتماد دارند و به رضایت مشتری اهمیت می‌دهند.
  2. سایت‌های معتبر شیوه‌ی مطمئنی را برای ارسال کالا انتخاب می‌کنند و درصورتی‌که طلای خریداری‌شده به دست مشتری نرسد یا در حین ارسال آسیب ببیند مسئولیت آن را به عهده می‌گیرند و اجازه نمی‌دهند مشتری ضرر کند.
  3. فروشنده باید فاکتور خرید را برای مشتری ارسال کند. در فاکتور خرید باید وزن طلای خریداری شده، قیمت روز طلا، نام سایت فروشنده‌ی طلا و لوگوی آن، آدرس، تلفن، نام و نام خانوادگی خریدار و شماره تلفن وی درج شود.
  4. مشتری برای خرید از سایت‌های معتبر به درگاه‌های الکترونیکی ایمن متصل می‌شود و هزینه را پرداخت می‌کند.
  5. پرسس گالری برای جلب رضایت مشتریان انواع محصولات مناسبتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، همچنین امکان سفارش طرح و مدل دلخواه را فراهم کرده است. خریداران می‌توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند و بعد از پرداخت هزینه آن را درب منزل تحویل بگیرند.


ارسال کننده :
تعداد بازدید : 252 مرتبه
تاریخ انتشار: 1400/10/14
منبع :