09128855332 - 02634725057 page insta:Persesgold

اطلاعات کامل در مورد انواع گردنبند طلا

گردنبند طلا یکی از پرطرفدارترین زیورآلات تزئینی گردنبند طلا است. ممکن است بخواهید برای خودتان گردنبند طلا بخرید یا آن را برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان هدیه دهید و خاطره‌ای خوش را برای آن‌ها ثبت کنید. یکی از محبوب‌ترین هدیه‌ها گردنبند اسم است. اگر می‌خواهید بدانید علت این محبوبیت چیست و چرا این گردنبندها طرفدار زیادی دارند این مطلب را دنبال کنید.

اطلاعات کامل در مورد انواع گردنبند طلا

گردنبند اسم یک هدیه‌ی با ارزش

همه‌ی ما می‌دانیم که طلا یک فلز ارزشمند است که قیمت آن روز به روز در حال افزایش است. قطعاً وقتی طلا هدیه می‌دهید ارزش مالی آن هدیه مشخص است و فردی که هدیه را دریافت می‌کند می‌داند که قیمت بالایی برای آن پرداخت کرده‌اید. گردنبند طلا بی‌ارزش نمی‌شود و در صورتی‌که تمایل به فروش آن داشته باشید طلای آن را به قیمت روز از شما خریداری می‌کنند.

همچنین استفاده‌ی از طلا باعث خراب شدن، تغییر رنگ یا تغییر حالت ظاهری آن نمی‌شود. اگر سال‌ها هم گردنبد اسم طلا را به گردن بیاویزید، حتی اگر هنگام خواب یا دوش گرفتن هم آن را از گردنتان باز نکنید، گردنبند طلا باز هم همان کیفیت و درخشندگی روز اول را دارد و خراب نمی‌شود.

پس اگر دنبال خرید هدیه‌ی گران قیمت هستید که با گذشت زمان ارزش آن کم نشود می‌توانید انواع گردنبند طلا را سفارش دهید.

گردنبند اسم سفارشی

گردنبندهای اسم طلا، به صورت آماده در بازار موجود است. اما در راستای احترام به سلیقه‌ی مشتریان امکان سفارش دادن گردنبند طلا فراهم شده است.  اگر بخواهید با سلیقه‌ی خود گردنبند اسم سفارش دهید، می‌توانید با عیار طلای مورد نظر، طرح یا فونت دلخواه گردنبند سفارشی تهیه کنید.

به طور مثال می‌توانید اسم را روی یک تکه طلا سفارش دهید یا بخواهید که اسم تنها را برای شما طراحی کنند. یکی از متداول‌ترین مدل‌های سفارشی گردنبند طلا، حک کردن اسم همسر یا نامزد روی قلب است. همچنین یکی از بهترین هدیه‌ها برای کودکانی که تازه متولد شده‌اند گردنبند اسم آن‌ها است. این هدیه لوکس و قیمتی است و می‌تواند یادآور روزهای تولد باشد.اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که طرح یا فونت گردنبند سفارشی اسم را با دقت انتخاب کنید، زیرا یک سفارش شخصی است و برای کسی دیگر قابل استفاده نیست.

گردنبند چند اسمی

یکی از بهترین هدیه‌ها گردنبندهای چند اسمی است. خیلی از افراد برای هدیه دادن از گردنبند طلا که اسم خودشان که در کنار اسم نامزد یا همسرشان حک شده استفاده می‌کنند. گردنبندهای چند اسمی تا سال‌ها باقی می‌ماند و تداعی‌گر خاطره‌های خوش خواهد بود.

شما می‌توانید طرح، اسم یا شعر دلخواه را به گالری ساخت طلا سفارش دهید تا مطابق سلیقه‌ی شما گردنبند مورد نظر آماده شود.

انواع مدل‌های گردنبند طلا

گردنبند طلای سفارشی را  به صورت‌های مختلف می‌توانید سفارش دهید. مثلاً می‌توانید گردنبند را به شکل پلاک، گردنبند آویز طلا که همراه با زنجیر باشد یا آویزی که متصل به زنجیر باشد سفارش دهید. اگر بالا رفتن قیمت گردنبند  برای شما مهم نیست می‌توانید زنجیر را هم از طلا سفارش دهید. اما اگر کسی بخواهد کمتر هزینه می‌کند می‌تواند بند گردنبند را از چرم یا سنگ یا الیاف طبیعی سفارش دهد.

بهترین طراح طلا و جواهرات

وقتی قصد داشته باشید گه گردنبند طلا با طرح و مدل دلخواه خود را سفارش بدهید، قطعاً انتخاب طراح طلا به اندازه‌ی انتخاب طرح و مدل اهمیت زیادی دارد. برای اینکه بتوانید بهترین طراح را انتخاب کنید که بتواند انتظارات شما را برآورده کند باید نمونه‌ی کارهایش را با طراحان دیگر مقایسه کنید.

به طور مثال گردنبند اسم که توسط طراح‌های مختلف طلا طراحی و ساخته شده را نگاه کنید، به ظرافت آن دقت کنید و آن را با انتظارات خود تطبیق دهید. همچنین هزینه‌ی ساخت و اجرت و دستمزد گردنبند سفارشی را سوال کنید و با قیمتی که طراحان دیگر می‌دهند مقایسه کنید.

به این ترتیب با کمی تحقیق و پرس‌و‌جو می‌توانید طراحی را انتخاب کنید که مهارت بالایی در انجام کار دارد و مدل‌های گردنبند ظریف طلا می‌سازد و از همه مهم‌تر با قیمت منصفانه سفارش‌ها را انجام می‌دهد.

 


ارسال کننده :
تعداد بازدید : 335 مرتبه
تاریخ انتشار: 1400/10/13
منبع :