09128855332 - 02634725057 page insta:Persesgold

همه چیز درمورده هدیه روز مادر

هدیه روز مادر زیورآلات و اکسسوری‌ها یکی از محبوب‌ترین هدیه‌ها برای خانم‌ها است. اگر می‌خواهید یک هدیه‌‌ی گران قیمت به یک خانم بدهید که او را به وجد بیاورد و خوشحال کند، می‌توانید گردنبند طلا، دستبند یا انگشتر طلا هدیه دهید. یا اگر تمایل دارید به مناسبت‌های مختلف مانند هدیه تولد یا روز مادر چیزی بخرید که تا سال‌ها باقی بماند باز هم خرید طلا یکی از بهترین انتخاب‌ها است. در این مطلب اطلاعات کاملی در مورد مزایای ساخت طلای سفارشی را ارائه می‌کنیم.

همه چیز درمورده هدیه روز مادر

خرید طلای سفارشی بهترین هدیه

نزدیک روز مادر همه‌ی ما دنبال خرید یک هدیه‌ی مناسب هستیم و سوال مشترک همه‌ی ما این است که چه هدیه‌ای برای روز مادر بگیریم؟ ما خرید طلای سفارشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر قصد دارید یک هدیه‌ی با ارزش و گران قیمت بخرید بهترین کار این است که زیورآلاتی نظیر انگشتر، دستبند، گوشواره یا گردنبند بخرید.

مزایای ساخت طلای سفارشی برای روز مادر

با اینکه طلا خریدن برای هدیه روز مادر هزینه‌ی زیادی دارد اما دلایل زیادی وجود دارد که طلا یکی از بهترین هدیه‌ها است. این دلایل شامل موارد زیر است:

 1. یک مزیت هدیه دادن طلا برای مناسبت‌ها این است که طلاهای سفارشی تا سال‌ها قابل نگهداری است و از ارزش آن کاسته نمی‌شود. همچنین برای تمام مناسبت‌ها قابل استفاده است و محدودیتی ندارد.
 2. طلا و جواهر قابل شخصی سازی است و مهم‌ترین مزیت ساخت طلای سفارشی این است که می‌توانید طرح دلخواه خود را برای هدیه‌ی روز مادر سفارش دهید. مثلاً گردنبندی با اسم مادر خود سفارش دهید، یا اینکه بخواهید روی یک تکه طلا کلمه‌ی مادر حک شود یا حتی طلا را با یک سنگ قیمتی سفارش دهید.
 3. یکی دیگر از مزایای شخصی سازی سفارش طلا این است که در انتخاب طلا و جواهر می‌توانید رنگ پوست را هم در نظر بگیرید و با توجه به آن سفارش خود را انجام بدهید. همچنین طلا برای تمام افراد با هر ظاهر و فیزیکی مانند خانم‌های لاغر، چاق، قد کوتاه یا قد بلند مناسب است.
 4. زیورآلات طلا با ارزش هستند و با استفاده‌ی مکرر خراب نمی‌شوند و حتی بعد از مدت‌ها استفاده به دلیل ارزش قیمتی بالا قابل تعویض یا فروش هستند. همچنین طلا یک دارایی ارزشمند است که در صورتی که از آن محافظت بشود قابل به ارث گذاشتن است.
 5. شاید یکی از سخت‌ترین کارها انتخاب کردن هدیه متناسب با سن افراد است. به همین دلیل خیلی از ما برای هدیه خریدن سردرگم می‌شویم و نمی‌دانیم چه چیزی بخریم. اما اگر بخواهیم برای تولد یا روز مادر طلا بخریم، انواع طلاها و زیورآلات مختلف که برای سنین مختلف مناسب است و دیگر انتخاب طلا سخت نیست. زیرا طلا هم برای خانم‌های جوان و هم خانم‌های میانسال و پیر مناسب است.
 6. برای خرید طلا به عنوان هدیه می‌توانید متناسب با بودجه‌ای که در اختیار دارید می‌توانید سفارش دهید. ابتدا باید طلای مورد نظر را انتخاب کنید و با توجه به قیمت طلا وزن آن را مشخص کنید و سفارش دهید. البته اگر بتوانید کمی بیشتر هزینه کنید تا وزن طلای سفارشی سنگین باشد و دوام آن بالا رود بهتر است.
 7. خرید طلای کم اجرت

 8. میزان اجرت طلا با توجه به ظرافت آن تعیین می‌شود. با توجه به اینکه قیمت طلا بالاست و ممکن است پرداخت هزینه‌ی آن با اجرت‌های بالا برای همه‌ی افراد آسان نباشد، برای کم کردن هزینه می‌توانید طلای کم اجرت بخرید. طلاهای کم اجرت  دست دوم نیست و نو است و فقط دستمزد ساخت آن پایین است. به همین دلیل قیمتی که خریدار می‌پردازد کمتر است و خرید ان آسان‌تر است.

  برای خرید انواع النگو، دستبند، گردنبند، پلاک و گوشواره می‌توانید طلای کم اجرت بخرید و به این ترتیب خرید مقرون‌به صرفه‌ای داشته باشید.

  پرسس گالری افتخار دارد از طلای با کیفیت 18 عیار برای تولید محصولات خود استفاده کند و طراحان ماهر و خلاق این مجموعه سفارشات را دقیقاً مطابق با سلیقه‌ی مشتری تهیه می‌کنند. طلاهای سفارشی را می‌توانید با شیک‌ترین بسته بندی برای هدیه تولد یا روز مادر تهیه کنید.


ارسال کننده :
تعداد بازدید : 214 مرتبه
تاریخ انتشار: 1400/10/12
منبع :