09128855332 - 02634725057 page insta:Persesgold

شرایط لغو قرار داد

به اطلاع مشتریان می رسانیم که در صورت بروز برخی مغایرت ها می توان سفارشات را لغو نمود. نمونه دلایل لغو سفارش از جانب ما می تواند محدودیت کالا در موجودی، خطا در قیمت گذاری، خطا در اطلاعات مربوط به محصول و....... باشد که چنانچه هر یک از موارد نامبرده بروز یابد سفارش، لغو و مراتب به اطلاع مشتری خواهد رسید.

چنانچه وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری مورد تآیید کارشناسان خدمات پس از فروش  قرار گیرد، هزینه های مرجوع به عهده فروشگاه اینترنتی پرســـس خواهد بود.

لازم به یادآوری است که تعویض کالا منوط و مشروط  به موجود بودن کالا در فروشگاه اینترنتی پرســس می باشد. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا موجودی آن به اتمام برسد، بنابرانتخاب مشتری کالای دیگری ارسال می شود و وجه کالای مرجوعی به حساب مشتری واریز می گردد. بدیهی است در صورت انتخاب کالای دیگر تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی ( مبلغ درج شده در فاکتور )محاسبه  و قبل از ارسال تسویه میشود .

برای کالای گران تر، مشتری تفاوت قیمت را پرداخت میکند و برای کالای ارزان تر فروشگاه اینترنتی پرســس مبلغ مانده را به حساب مشتری واریز می کند .